Sertleşme Sorunu Tedavisi
(EST – Penis Damarları Açıcı Tedavi )

Sertleşme Sorunu Tedavisi (EST – Penis Damarları Açıcı Tedavi )

Başarılı ve sürdürülebilir bir sertleşme için damarlar aracılığı ile penise giren kan miktarında artış gereklidir. Penise gelen damarların çeşitli nedenlere bağlı olarak daralması neticesinde sertleşme için yeterli miktarda kanın penise girememesi sonucu sertleşme sorunu ortaya çıkmaktadır

  • ED1000 sertleşme sorunu için özel olarak tasarlanmış ultrason dalgalarına benzeyen , düşük yoğunluklu şok ses dalgaları ile çalışır. (1)
  • ED1000 makinesi tarafından oluşturulan şok dalgaları, yeni mikro kan damarlarının oluşmasını büyümesini ve kanlanmasını sağlar.
  • Tamamen tedavi alanı üzerine odaklanmıştır
  • Damarsal veya diyabet nedeniyle sertleşme problemi yaşayan hastalar ED 1000 tedavisi için en iyi adaylardır. (2)

Tedavi Nasıl Yapılıyor ?

6 -12 seans protokolü uygulanır. Her seans ortalama 20 dakika sürmektedir. Haftanın 2 günü yapılır. İlk 6 seans 3 haftada biter 1 ay ara verilir tekrar haftada 2 gün olacak şekilde 3 hafta tedaviye devam edilir.

Hafif ve Orta derece hastalarda 6 seans ED1000 tedavisi ile başarı sağlanırken, Ağır derece hastalarda 12 seans ED1000 tedavisi ile başarı sağlanmaktadır.

Anestezi gerektirmez.

d1000

Herhangi Bir Yan Etkisi Var mı?

ED 1000 tamamen ağrısız bir tedavi yöntemidir. Bugüne kadar, hiçbir hastada bildirilen yan etki görülmemiştir.

Sizi Aramamızı İstermisiniz

Herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Rahatsızlığınız ile ilgili merak ettikleriniz için veya randevu almak istiyorsanız. İletişim bilgilerinizi bize gönderin biz sizi arayalım.
Acil Çağrı

Acil bir durumda soru sormaktan çekinmeyin.